-
Nedlitzer Str. 19b, 14469 Potsdam
- Strona www - kliknij tutaj
- Nie podano dni roboczych
dm - Drogerie & perfumerie w Niemczech, Potsdam
dm jest siecią sklepów kategorii Drogerie & perfumerie w Niemczech. Filia drogerii znajduje się przy Nedlitzer Str. 19b, Potsdam.
Godziny otwarcia dla tej sieci drogerii obecnie nie są dostępne.
Pomysły na zakupy w Niemczech w dm:
- Tonik pielęnacyjny – w teh niemieckiej aptece można znaleźć wiele dobrych toników do twarzy, które spełnią potrzeby twojej cery. Oprócz międzynarodowych kosmetyków znajdziemy tam również liczne niemieckie produkty kosmetyczne.
- Kosmetyki do stylizacji włosów – do każdego rodzaju włosów istnieją oddzielne produkty do ich stylizacji i pielęgnacji. Również w tej niemieckiej drogerii można znaleźć odpowiedni produkt. W ofercie są żele do włosów, pianki do włosów, lakiery do włosów i inne produkty do pielęgnacji.
- Kosmetyki kąpielowe – ciepła kąpiel może być wspaniałą chwilą relaksu. Warto się do tego odpowiednio przygotować. W tym sklepie kosmetycznym kupimy żele pod prysznic, mydła, olejki do kąpieli, kryształy kąpielowe o różnych cudownych zapachach.




Dodaj zdjęcia i komentarze.
0 KOMENTARZY
MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ ABY DODAĆ OPINIĘ.