-
Boschring 2 - 6, Egelsbach
- Strona www - kliknij tutaj
- Nie podano dni roboczych
- 09:00:00 to 20:00:00
RENO - Moda & sklepy odzieżowe w Niemczech, Egelsbach
RENO jest siecią sklepów kategorii Moda & sklepy odzieżowe w Niemczech. Filia sklepów odzieżowych znajduje się przy Boschring 2 – 6, Egelsbach.
Ogólne godziny otwarcia dla tej sieci sklepów z modą: poniedziałek do piątku godziny 09:00:00 do 20:00:00.
Inspiracje na zakupy w Niemczech w RENO:
- Oferty promocyjne i zniżki – warto zwracać uwagę na zniżki i oferty promocyjne. Podczas zakupów w Niemczech zauważymy je zwracając uwagę na etykiety z cenami z napisem „Rabatt” lub „Aktion”. W ten sposób niemieckie firmy oznaczają rabaty i promocje.
- Bluzki – elegancka bluzka należy do podstawowej wizytowej lub biznesowej odzieży damskiej. Tuniki i bluzki są dostępne w różnych kolorach, a często też z kołnierzem. Bluzki są noszone do spódnicy lub spodni.




Dodaj zdjęcia i komentarze.
0 KOMENTARZY
MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ ABY DODAĆ OPINIĘ.