Müller Drogeriemarkt w Niemczech Aktualne gazetki promocyjne

4 października, 2016

Müller Drogeriemarkt w Niemczech Aktualne gazetki promocyjne

Placówki

Niemiecka sieć drogerii Müller oferuje bardzo ciekawe produkty, w tym kosmetyki, zabawki, perfumy i żywność. Kilka inspiracji na następny zakup:
 • Perfumy – zapachy mogą podkreślić osobowość. W tej niemieckiej drogerii można znaleźć szeroką gamę perfum dla mężczyzn i kobiet. Oprócz międzynarodowych marek, można odkryć również niemieckich producentów perfum i kosmetyków.
 • Kremy do twarzy – w tej drogerii znajdziesz kremy do twarzy, które spełniają potrzeby Twojej cery. Wiele produktów do pielęgnacji skóry przeznaczonych jest do określonych grup wiekowych. Koniecznie spróbuj również niemieckie kosmetyki.
 • Tonik do twarzy – dobry tonik do twarzy dokładnie nawilża i oczyszcza skórę z makijażu i innych zanieczyszczeń. W tej niemieckiej drogerii znajdziesz kompletne serie do pielęgnacji skóry, do których oczywiście należą toniki międzynarodowych i niemieckich producentów.
 • Żele do oczyszczania twarzy – w tej drogerii można kupić różne żele do oczyszczania twarzy z efektem peelingowym lub bez. Żele oczyszczające uwalniają skórę z nadmiaru tłuszczu i zanieczyszczeń.
 • Zestawy kosmetyczne – dobrze dobrane zestawy kosmetyków są zawsze dobrym prezentem. W zależności od marki, kosmetyczne zestawy upominkowe zawierają kremy do twarzy, balsamy, żele do mycia twarzy, dezodoranty, perfumy, kremy ​​do golenia, płyny po goleniu, kremy do rąk i inne produkty do pielęgnacji skóry. W tej drogeii znajdziemy ładne zestawy upominkowe, również z niemieckimi kosmetykami.
 • Kosmetyki do stylizacji włosów – do każdego rodzaju włosów istnieją oddzielne produkty do ich stylizacji i pielęgnacji. Również w tej niemieckiej drogerii można znaleźć odpowiedni produkt. W ofercie są żele do włosów, pianki do włosów, lakiery do włosów i inne produkty do pielęgnacji.
 • Dezodoranty – teraz można nabyć nie tylko dezodoranty, ale również antyperspiranty. Niezależnie, który rodzaj wybierzemy, zawsze warto wypróbować nowe zapachy. Ta niemiecka drogeria ma szeroką gamę dezodorantów, antyperspirantów i innych kosmetyków.
 • Olejki do kąpieli i żele pod prysznic – kąpiel i prysznic mogą sprawiać ogromną przyjemność, gdy używane są żele pod prysznic i olejki do kąpieli. W tej niemieckiej drogerii można wybrać odpowiednie zapachy i kompozycje do pielęgnacji.

exopic

0 Comment on this Article

  Comment closed!

  • Niemieckie sklepy odzieżowe i obuwnicze, do których warto zajrzeć.

   Kochacie robić zakupy? Jeśli odpowiedzieliście tak, z pewnością nieobce są wam niemieckie sklepy, które od jakiegoś czasu robią furorę wśród naszych rodaków. Ich siła przyciągania tkwi w zawsze modnych i stylowych ubraniach oraz świetnych, wygodnych modelach butów. Oto lista najlepszych niemieckich sklepów odzieżowych i obuwniczych, które warto odwiedzić będąc u zachodnich sąsiadów.

  • Te niemieckie słodycze warto spróbować

   Jeśli kiedykolwiek byliście w Niemczech, to doskonale wiecie, że jest to kraina mlekiem i miodem płynąca. A raczej czekoladą. I to naprawdę dobrej jakości! Poza tym, że niemiecka gospodarka świetnie prosperuje, jednym z sektorów napędzających PKB jest przemysł spożywczy.

  • supermarket Niemcy

   Gdzie i co warto kupić w Niemczech? Dajemy odpowiedź

   Co warto kupić w Niemczech? W Niemczech znajdziemy wiele ciekawych rzeczy, które warto wypróbować. Warto też wiedzieć, gdzie można je kupić.

  • Metody płatności w Niemczech

   Metody płatności w niemieckich sklepach stacjonarnych i internetowych

   Niezależnie czy chcemy kupować w sklepach stacjonarnych czy internetowych, warto znać akceptowane w Niemczech metody płatności.

  [ff id="2"]
  banner