-
Marktstr. 21b, 42369 Remscheid
- Strona www - kliknij tutaj
- Nie podano dni roboczych
dm - Drogerie & perfumerie w Niemczech, Remscheid
dm jest siecią sklepów kategorii Drogerie & perfumerie w Niemczech. Filia drogerii znajduje się przy Marktstr. 21b, Remscheid.
Godziny otwarcia dla tej sieci drogerii obecnie nie są dostępne.
Pomysły na zakupy w Niemczech w dm:
- Dezodoranty – pachnące dezodoranty są używane przez każdą kobietę i każdego mężczyznę. Dodatkowo oprócz konwencjonalnych dezodorantów można nabyć środki przeciwpotowe, zwane antyperspirantami. Warto spróbować nowy dezodorant i odkryć niezwykłe kompozycje zapachowe.
- Zapachy dla kobiet i mężczyzn – za pośrednictwem węchu, jesteśmy w stanie rozróżnić niesamowitą liczbę zapachów. Sięgnij po perfum, który uwydatni twoją indywidualność. Spróbuj także niemieckie marki.
- Kremy do twarzy – w tej drogerii znajdziesz kremy do twarzy, które spełniają potrzeby Twojej cery. Wiele produktów do pielęgnacji skóry przeznaczonych jest do określonych grup wiekowych. Koniecznie spróbuj również niemieckie kosmetyki.
- Toniki do twarzy – oczyszczające toniki do twarzy stanowią integralną część kompletnej pielęgnacji twarzy. W tej drogerii można znaleźć zarówno niemieckie jak i zagraniczne kosmetyki do pielęgnacji skóry.




Dodaj zdjęcia i komentarze.
0 KOMENTARZY
MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ ABY DODAĆ OPINIĘ.