
-
Hauptstr. 65, Wiesloch
- Strona www - kliknij tutaj
- Nie podano dni roboczych
- 08:00:00 to 20:00:00
C&A - Moda & sklepy odzieżowe w Niemczech, Wiesloch
C&A jest siecią sklepów kategorii Moda & sklepy odzieżowe w Niemczech. Filia sklepów odzieżowych znajduje się przy Hauptstr. 65, Wiesloch.
Ogólne godziny otwarcia dla tej sieci sklepów z modą: poniedziałek do piątku godziny 08:00:00 do 20:00:00.
Inspiracje na zakupy w Niemczech w C&A:
- Suknie – to jednoczęściowe ubrania, które zawierają zarówno górną, jaki dolną część odzienia. Sukienki są u kobiet bardzo popularne, szczególnie noszone na jakieś specjalne okazje. Zasadniczo, sukienka składa się z dwóch trwale połączonych ubrań: części górnej i spódnicy. W zależności od przeznaczenia, suknie są projektowane z uwzględnieniem róznorodnych cech i mają odpowiednio dopasowane mankiety, spódnicę i wcięcie.
- Spodnie – kiedyś tylko mężczyźni nosili spodnie, podczas gdy dziś również kobiety noszą tę praktyczną alternatywę do spódnicy. Spodnie są dostępne w różnych kolorach i stylach. Dlatego zapewne znajdziemy w tym niemieckim sklepie odzieżowym pasujące spodnie, czy to w luźnym lub bardziej eleganckim stylu.
- Obuwie damskie – świat obuwia damskiego jest bardzo zróżnicowany, ponieważ przy wyborze kobiety są często bardziej wymagające niż mężczyźni. Spektrum jest bardzo szerokie i każdy rodzaj buta ma bardzo szczególne własności. Wśród najpopularniejszych butów damskich znajdziemy szpilki, balerinki, trampki i buty sportowe.
- Modne akcesoria – kto chce wyglądać dobrze, nie obędzie się bez akcesoriów mody. Gustowne paski, szaliki i czapki są integralną częścią całej stylizacji. Ale akcesoria mody to nie tylko wygląd, ale oferuje również praktyczne zalety, co udowadniają okulary, rękawiczki i torebki.
Dodaj zdjęcia i komentarze.
0 KOMENTARZY
MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ ABY DODAĆ OPINIĘ.