-
Bahnhofstr. 103, 82166 Gräfelfing
- Strona www - kliknij tutaj
- Nie podano dni roboczych
dm - Drogerie & perfumerie w Niemczech, Gräfelfing
dm jest siecią sklepów kategorii Drogerie & perfumerie w Niemczech. Filia drogerii znajduje się przy Bahnhofstr. 103, Gräfelfing.
Godziny otwarcia dla tej sieci drogerii obecnie nie są dostępne.
Pomysły na zakupy w Niemczech w dm:
- Perfumy – zarówno kobiety jak i mężczyźni chcą wzbudzić wzajemne zainteresowanie poprzez zapachy. W tej niemieckiej drogerii i perfumerii na pewno znajdziesz perfum, który można uwydatni twoją osobę. Wybieraj spośród międzynarodowych i niemieckich marek perfum.
- Olejki do kąpieli i żele pod prysznic – kąpiel i prysznic mogą sprawiać ogromną przyjemność, gdy używane są żele pod prysznic i olejki do kąpieli. W tej niemieckiej drogerii można wybrać odpowiednie zapachy i kompozycje do pielęgnacji.
- Nawilżający krem do twarzy – nieważne czy mężczyzna czy kobieta, każdy potrzebuje dobry krem do twarzy, który nawilża skórę i utrzymuje ją w doskonałej formie. Warto też przetestować wyroby niemieckich firm kosmetycznych.
- Żel oczyszczający do twarzy – żele do mycia twarzy są dostępne dla mężczyzn i kobiet. Różnią się one przede wszystkim walorami zapachowymi, ale zawsze mają dokładnie oczyścić skórę twarzy. Robiąc zakupy w Niemczech, warto wypróbować niemieckie kosmetyki.
- Dezodoranty – teraz można nabyć nie tylko dezodoranty, ale również antyperspiranty. Niezależnie, który rodzaj wybierzemy, zawsze warto wypróbować nowe zapachy. Ta niemiecka drogeria ma szeroką gamę dezodorantów, antyperspirantów i innych kosmetyków.
- Zestawy kosmetyczne – w niemieckiej drogerii znajdą Państwo pięknie zapakowane kosmetyczne zestawy upominkowe w wersjach dla kobiet i mężczyzn. Zawartość zależy od marki kosmetycznej, ale często znajdziemy tam perfumy, kremy, dezodoranty, żele pod prysznic i inne kosmetyki z Niemiec i innych krajów.




Dodaj zdjęcia i komentarze.
0 KOMENTARZY
MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ ABY DODAĆ OPINIĘ.