-
Plinganserstr. 33, 81369 München
- Strona www - kliknij tutaj
- Nie podano dni roboczych
dm - Drogerie & perfumerie w Niemczech, München
dm jest siecią sklepów kategorii Drogerie & perfumerie w Niemczech. Filia drogerii znajduje się przy Plinganserstr. 33, München.
Godziny otwarcia dla tej sieci drogerii obecnie nie są dostępne.
Pomysły na zakupy w Niemczech w dm:
- Żele do oczyszczania twarzy – w tej drogerii można kupić różne żele do oczyszczania twarzy z efektem peelingowym lub bez. Żele oczyszczające uwalniają skórę z nadmiaru tłuszczu i zanieczyszczeń.
- Nawilżający krem do twarzy – nieważne czy mężczyzna czy kobieta, każdy potrzebuje dobry krem do twarzy, który nawilża skórę i utrzymuje ją w doskonałej formie. Warto też przetestować wyroby niemieckich firm kosmetycznych.
- Tonik do twarzy – dobry tonik do twarzy dokładnie nawilża i oczyszcza skórę z makijażu i innych zanieczyszczeń. W tej niemieckiej drogerii znajdziesz kompletne serie do pielęgnacji skóry, do których oczywiście należą toniki międzynarodowych i niemieckich producentów.
- Zestawy kosmetyczne – w niemieckiej drogerii znajdą Państwo pięknie zapakowane kosmetyczne zestawy upominkowe w wersjach dla kobiet i mężczyzn. Zawartość zależy od marki kosmetycznej, ale często znajdziemy tam perfumy, kremy, dezodoranty, żele pod prysznic i inne kosmetyki z Niemiec i innych krajów.
- Kosmetyki kąpielowe – ciepła kąpiel może być wspaniałą chwilą relaksu. Warto się do tego odpowiednio przygotować. W tym sklepie kosmetycznym kupimy żele pod prysznic, mydła, olejki do kąpieli, kryształy kąpielowe o różnych cudownych zapachach.




Dodaj zdjęcia i komentarze.
0 KOMENTARZY
MUSISZ SIĘ ZALOGOWAĆ ABY DODAĆ OPINIĘ.