Galerie handlowe w Niemczech

Placówki | Zobacz gazetki wszystkich sieci sklepów

Placówki

 1. FILTRUJ WG.:
 2. SORTUJ WG.: Ocena / Data
 • LEP Landsberger Einkaufs-Passagen – galeria handlowa Berlin, Niemcy

  Landsberger Allee / Storkower Straße, Berlin

  LEP Landsberger Einkaufs-Passagen to galeria handlowa w Niemczech, Berlin przy Landsberger Allee / Storkower Straße. Godziny otwarcia obecnie nie są dostępne.

 • Angerpark – galeria handlowa Berlin, Niemcy

  Allee der Kosmonauten 198, Berlin

  Angerpark to galeria handlowa w Niemczech, Berlin przy Allee der Kosmonauten 198. Godziny otwarcia obecnie nie są dostępne.

 • Hauptbahnhof Berlin – galeria handlowa Berlin, Niemcy

  Tiergarten, Berlin

  Hauptbahnhof Berlin to galeria handlowa w Niemczech, Berlin przy Tiergarten. Godziny otwarcia obecnie nie są dostępne.

 • Ostbahnhof Berlin – galeria handlowa Berlin, Niemcy

  Ostbahnhof, Berlin

  Ostbahnhof Berlin to galeria handlowa w Niemczech, Berlin przy Ostbahnhof. Godziny otwarcia obecnie nie są dostępne.

 • Allende-Center – galeria handlowa Berlin, Niemcy

  Allende-Center – galeria handlowa Berlin, Niemcy

  Pablo-Neruda-Straße 2, Berlin

  Allende-Center to galeria handlowa w Niemczech, Berlin przy Pablo-Neruda-Straße 2. Godziny otwarcia obecnie nie są dostępne.

1 2 3 106

Znajdź galerie handlowe w Niemczech.

Robienie zakupów w niemieckich galeriach handlowych to prawdziwa frajda! Powodem jest nie tylko fakt, że pod jednym dachem mieszczą się dziesiątki czy nawet setki sklepów, ale również dlatego, że znajdziemy tam ogromną różnorodność międzynarodowych i lokalnych niemieckich produktów. Będąc w Niemczech, warto zwiedzić co najmniej jedną galerię handlową. Znajdziemy tak wszelakie rodzaje produktów. Kto chce zakupić najnowsze arcydzieła mody, ucieszy się z obecności wielu sklepów odzieżowych dla kobiet i mężczyzn. Niektóre z marek odzieżowych celuje w konkretną grupę wiekową. Koniecznie obejrzyj, co oferują niemieckie marki odzieżowe.

Galerie handlowe w Niemczech obejmują też dobrze zaopatrzone drogerie. Warto zwrócić tam uwagę na niemieckie kosmetyki, które nie są dostępne w Polsce. Może przyda się nowy krem do twarzy lub jakieś fajne perfumy?

Kolejnym ważnym elementem galerii handlowych w Niemczech są sklepy z elektroniką. Znajdziemy tam nie tylko wielkie marki, ale również tę bardziej lokalną i mniej znaną elektronikę w bardzo dobrych cenach. Takie sklepy z elektroniką oferują tablety, komputery, smartfony, telewizory, zabawki rc typu drony i inne ciekawe rzeczy, często w promocyjnych cenach. Wspominając o zabawkach, nie wolno zapomnieć o sklepach z zabawkami, które występują w każdej niemieckiej galerii handlowej. Znajdziemy tam też niemieckie zabawki jak samochody, lalki czy pluszaki.

Nie sposób zapomnieć o niemieckich supermarketach, które zajmują duże powierzchnie w galeriach handlowych i przyciągają klientów artykułami spożywczymi, kosmetykami, elektroniką, artykułami gospodarstwa domowego i wieloma innymi towarami.

U nas znajdziesz właściwą galerię handlową w Niemczech.

 • Brak kategorii
 • banner