1 Wybierz swój plan taryfowy
 • 0 Plan Podstawowy

  Pozwala umieścić jeden wpis firmowy i jeden event. Publikacja nie obejmuje tłumaczenia.

  Wybierz
 • 123 Plan Komfort (CENA PROMOCYJNA)

  Komfortowe rozwiązanie: obejmuje jeden wpis firmowy oraz 5 eventów. Wpis przetłumaczymy do wyboru na język angielski lub niemiecki (maksymalnie 350 słów treści źródłowej) i opublikujemy na obcojęzycznej wersji naszego serwisu. Wpis jest ważny przez 356 dni, wyróżniony na stronie głównej oraz indeksowany w wyszukiwarkach internetowych np. Google.

  Wybierz
2 Zaloguj lub zarejestruj się
3 Dodaj szczegóły na temat firmy
4 Wybierz sposób płatności
 • Niemieckie sklepy odzieżowe i obuwnicze, do których warto zajrzeć.

  Kochacie robić zakupy? Jeśli odpowiedzieliście tak, z pewnością nieobce są wam niemieckie sklepy, które od jakiegoś czasu robią furorę wśród naszych rodaków. Ich siła przyciągania tkwi w zawsze modnych i stylowych ubraniach oraz świetnych, wygodnych modelach butów. Oto lista najlepszych niemieckich sklepów odzieżowych i obuwniczych, które warto odwiedzić będąc u zachodnich sąsiadów.

 • Te niemieckie słodycze warto spróbować

  Jeśli kiedykolwiek byliście w Niemczech, to doskonale wiecie, że jest to kraina mlekiem i miodem płynąca. A raczej czekoladą. I to naprawdę dobrej jakości! Poza tym, że niemiecka gospodarka świetnie prosperuje, jednym z sektorów napędzających PKB jest przemysł spożywczy.

 • supermarket Niemcy

  Gdzie i co warto kupić w Niemczech? Dajemy odpowiedź

  Co warto kupić w Niemczech? W Niemczech znajdziemy wiele ciekawych rzeczy, które warto wypróbować. Warto też wiedzieć, gdzie można je kupić.

 • Metody płatności w Niemczech

  Metody płatności w niemieckich sklepach stacjonarnych i internetowych

  Niezależnie czy chcemy kupować w sklepach stacjonarnych czy internetowych, warto znać akceptowane w Niemczech metody płatności.

[ff id="2"]
banner